CASA CASTAÑA

CASA CASTAÑA

Vila na prodej
Marbelle, Španělsko
Aktivní
Vila na prodej
Stav: Aktivní
Vloženo 11 srpna, 2023
Zakládáme si na profesionalitě.
Rozhodnete-li se pro danou nemovitost, provedeme Vás celým procesem s lehkostí, bez starostí a zajistíme veškerou potřebnou dokumentaci pro hladký průběh.
Vy se můžete z pohodlí domova radovat z nově nabyté nemovitosti.
Zakládáme si na profesionalitě.
Rozhodnete-li se pro danou nemovitost, provedeme Vás celým procesem s lehkostí, bez starostí a zajistíme veškerou potřebnou dokumentaci pro hladký průběh.
Vy se můžete z pohodlí domova radovat z nově nabyté nemovitosti.
Popis nemovitosti:

Casa Castaña je elegantní luxusní vila, která se nachází v jedné z nejexkluzivnějších komunit v Marbelle.

Casa Castaña se z vyvýšené polohy těší velkolepému pozadí pohoří Sierra Blanca a v popředí klidné vody Středozemního moře. Tato nemovitost se nachází v exkluzivní uzavřené komunitě, jen pár kilometrů od některého z nejlepších zařízení, které Marbella nabízí, včetně mezinárodních škol, prestižních golfových hřišť a řady nákupních zařízení. Tato klidná oblast je v dosahu hlavní silnice, která se na letiště Malaga připojí za méně než hodinu.

Casa Castaña má andaluskou architekturu se středomořskými doteky. Vila byla navržena s důrazem na detail a nabízí to nejlepší z venkovního bydlení: prostorné kryté i nekryté terasy, bujnou vegetaci, velký bazén a několik venkovních odpočinkových zón. Vila vás přivítá impozantním vchodem, obklopená udržovanými zahradami a skutečným pocitem klidu a míru.

Tato nádherně prezentovaná vila dokonale kombinuje andaluskou architekturu se severským interiérovým designem. Každý prostor byl dokončen podle nejvyšších specifikací s použitím přírodních prvků a sofistikovaných kusů nábytku. Na podlaze je dubová dubová podlaha z italského původu, která doplňuje neutrální barevnou paletu tohoto luxusního domu. V přízemí je několik propojených obytných prostor, z nichž každý má výhled do nádherné zahrady.

Casa Castaña má 7 ložnic a 6 koupelen a 2 další toalety pro hosty. Velká hlavní ložnice má nádherný výhled na moře a má velkou soukromou terasu, elegantní koupelnu a elegantní šatnu. Další ložnice jsou také vyzdobeny sofistikovanými interiéry, které zajišťují eleganci a pohodlí.

Vila vás přivítá ve velkolepém suterénu s 5hvězdičkovým zařízením pro moderní rodinu; na zakázku postavená vinárna, velká plně vybavená posilovna, sál na jógu a nejmodernější SPA, které zahrnuje vyhřívaný krytý bazén, jacuzzi, saunu, masážní místnost a vlasovou šatnu. V podkroví Villa Castaña je kino na míru vyrobené na míru.

Casa Castaña je skutečným spojením stylu a sofistikovanosti, připravená zapůsobit na nejnáročnějšího kupce.


EN:

Casa Castaña is an elegant luxury villa located in one of the most exclusive communities in Marbella.

From an elevated position, Casa Castaña enjoys the spectacular backdrop of the Sierra Blanca mountain range and to the front, the calm waters of the Mediterranean Sea. The property is within an exclusive gated community, just a few kilometers from some of the best amenities Marbella has to offer including international schools, prestigious golf courses and a range of shopping facilities. This peaceful area is within easy reach of the main highway which connects to Malaga airport in less than one hour.

Casa Castaña enjoys Andalusian architecture with Mediterranean touches. The villa has been designed with attention to detail, offering the best of outdoor living: spacious covered and uncovered terraces, lush vegetation, large swimming pool and several outdoor chill-out areas. The villa welcomes you into an impressive entrance, surrounded by manicured gardens and a true sensation of tranquility and peace.

This exquisitely presented villa combines to perfection Andalusian architecture with Nordic interior design. Every space has been finished to the highest specifications, using natural elements and sophisticated furniture pieces. The flooring has Italian sourced Oak herringbone flooring which complements the neutral colour palette of this luxurious home. The ground floor has several connected living spaces, each with views to the magnificent garden.

Casa Castaña has 7 bedrooms and 6 bathrooms, with 2 additional guest toilets. The large master bedroom enjoys magnificent sea views and features a large private terrace, elegant bathroom and chic dressing room. The additional bedrooms are also decorated with sophisticated interiors to ensure elegance and comfort.

The villa welcomes you into a spectacular basement area with 5-Star facilities for a modern family; a custom built bodega, large fully equipped gym, yoga hall, and a state of the art SPA that includes heated indoor pool, Jacuzzi, sauna, massage room and hair dressing room. On the attic of Villa Castaña, there is a bespoke custom made cinema room.

Casa Castaña is a true confluence of style and sophistication, ready to impress the most discerning buyer.

Užitná plocha3500m2
StavbaCihla
Stav objektuVelmi dobrý
Energ. náročnostA - mimořádně úsporná
VlastnictvíOsobní
BalkónAno
TerasaAno
Prodáváte nemovitost?
Svěřte ji do péče profesionálům. Zajišťujeme veškerý servis na domácím i zahraničním trhu. Kontaktujte nás
Cena nemovitosti13.950.000 €
No items found

Líbí se Vám tato nemovitost?

Svým klientům se vějeme s veškerou péčí a neradi je necháváme čekat.
Proto prosím pro zajištění detailů o stavu nemovitosti včetně rezervace prohlídky využijte telefonický kontakt.

Níže naleznete telefonní číslo na specialistu, který má nemovitost na starost. Rád Vám poskytne veškeré potřebné údaje a domluví se s Vámi na případném postupu.

+420 733 313 367
Alternativní kontakt: andrea@bestenestate.com

Ing. Andrea Mačková
Váš specialista pro tuto nemovitost
Se svými klienty mám vždy přátelský vztah založený na upřímnosti, profesionalitě a férovém jednání. Radost klienta je mým úspěchem.
Dále prodáváme
Městský dům na prodej
Prodej městského domu v Esteponě Estepona, Španělsko

Prostorný městský dům v přední linii plážového komplexu Bahia Doncella. Dům nabízí výhled na moře a do zahrady.

Cena:
429 900€
Vila na prodej
Prodej vily Cortijo Marbella, Španělsko

Okouzlující nemovitost v malebné klidné rezidenční čtvrti nad centrem Marbelly s nejkrásnějším pozadím La Concha.

Cena:
3.000.000€
Prodej pozemku
Prodej komerčních pozemků Nehvizdy u Prahy, Česko

Prodej tří komerčních pozemků v blízkosti k vysokorychlostnímu terminálu.

Cena:
CELKEM: 529 267 500,- Kč
Vila na prodej
Vila na prodej Golf Valley, Španělsko

Welcome to Auriga 5, an opulent villa situated in the heart of the Golf Valley.

Cena:
3.950.000 €
Vila na prodej
Vila Adriana Marbella, Španělsko

Vysoko nad Středozemním mořem leží Villa Adriana – nadčasové útočiště inspirované tradiční ibizskou architekturou.

Cena:
12 500 000 €
Vila na prodej
Vila Zen Marbella, Španělsko

Okouzlující nemovitost se nachází v prestižní čtvrti Casablanca,ve Zlaté míli.

Cena:
4 200 000€
Apartmán na prodej
Prodej apartmánu 2kk, 3kk, Almanzor Mijas Costa, Španělsko

Pěkný apartmán v přízemí s dvěma ložnicemi.

Cena:
520 000 €
Apartmány na prodej
Apartmány na prodej na Falcon Island Dubaj,

Apartmány na prodej na Falcon Island.

Cena:
na vyžádání