VILLA CASSIA

VILLA CASSIA

Vila na prodej
Marbella, Španělsko
Aktivní
Vila na prodej
Stav: Aktivní
Vloženo 23 května, 2023
Zakládáme si na profesionalitě.
Rozhodnete-li se pro danou nemovitost, provedeme Vás celým procesem s lehkostí, bez starostí a zajistíme veškerou potřebnou dokumentaci pro hladký průběh.
Vy se můžete z pohodlí domova radovat z nově nabyté nemovitosti.
Zakládáme si na profesionalitě.
Rozhodnete-li se pro danou nemovitost, provedeme Vás celým procesem s lehkostí, bez starostí a zajistíme veškerou potřebnou dokumentaci pro hladký průběh.
Vy se můžete z pohodlí domova radovat z nově nabyté nemovitosti.
Popis nemovitosti:

Villa Cassia je ohromující nemovitost se nachází v srdci Nueva Andalucia. Villa Cassia, inspirovaná moderní architekturou ve stylu Los Angeles, se může pochlubit moderním designem s mnoha okny, která umožňují dostatek přirozeného světla zaplavit celý objekt. Vila je navržena tak, aby maximalizovala vnitřní i venkovní bydlení a nabízí dostatek prostoru na terase. V horním patře je velká terasa, která se připojuje ke všem ložnicím a plynule spojuje prostory s klidným výhledem na Golf Valley a horu La Concha. Každá ložnice je elegantně vyzdobena nejlepšími povrchovými úpravami a teplými neutrálními barevnými paletami, které poskytují uklidňující pocit luxusu a pohodlí. Hlavní ložnice zaujme svým otevřeným uspořádáním s elegantními trámy, které rozdělují koupelnu a umožňují úžasný výhled na okolní krajinu při namáčení v samostatné vaně. Spodní patro nemovitosti má také otevřené uspořádání a je skvěle navrženo s moderními prvky a elegantními tóny dřeva a mramoru, což poskytuje ideální prostor pro hosty a zábavu. Venkovní prostor je to, co tuto nemovitost skutečně odlišuje. Vila nabízí nepřeberné množství venkovního posezení, včetně několika odpočinkových zón a prostoru pod širým nebem a BBQ. Elegantní podlahové desky a tráva vytvářejí jedinečný dojem z prostoru a zelené plochy kolem nemovitosti poskytují soukromí a spojují hosty s přírodou. Nekonečný bazén s výhledem na horu La Concha je dokonalým místem, kde si můžete užít teplé středomořské klima a osvěžit se při koupání. Tato jedinečná nemovitost je příležitostí, kterou si nesmíte nechat ujít.


EN:

Villa Cassia is a stunning property located in the heart of Nueva Andalucia. Inspired by modern Los Angeles-style architecture, Villa Cassia boasts a contemporary design with numerous windows that allow ample natural light to flood throughout the property. The villa is designed to maximise indoor and outdoor living, offering plenty of terrace space. The upper level features a large terrace that connects to all bedrooms, seamlessly blending the spaces with serene views of the Golf Valley and La Concha mountain. Each bedroom is elegantly decorated with the finest finishes and warm neutral colour palettes to provide a soothing sense of luxury and comfort. The master bedroom impresses with its open-plan layout, featuring elegant beams that divide the bathroom and allow for stunning views of the surrounding landscape while soaking in the standalone tub. The lower level of the property also features an open-plan layout and is exquisitely designed with modern touches and elegant notes of wood and marble, providing an ideal space to host guests and entertain. The outdoor area is what truly sets this property apart. The villa features a plethora of outdoor seating, including several chill-out areas and an al fresco and BBQ area. The elegant floor slabs and grass create a unique feel to the space, and the green spaces around the property provide privacy and connect guests with nature. The infinity pool that looks out to La Concha mountain is a perfect space to enjoy the warm Mediterranean climate and have a refreshing swim. This unique property is an opportunity not to be missed.

 
Užitná plocha1500m2
StavbaCihla
Stav objektuVelmi dobrý
Energ. náročnostA - mimořádně úsporná
VlastnictvíOsobní
VýtahNe
KomoraAno
BalkónAno
TerasaAno
LodžieAno
Prodáváte nemovitost?
Svěřte ji do péče profesionálům. Zajišťujeme veškerý servis na domácím i zahraničním trhu. Kontaktujte nás
Cena nemovitosti3 895 000 €
BEDROOMS
5
BATHS
2
PARKING
4

Líbí se Vám tato nemovitost?

Svým klientům se vějeme s veškerou péčí a neradi je necháváme čekat.
Proto prosím pro zajištění detailů o stavu nemovitosti včetně rezervace prohlídky využijte telefonický kontakt.

Níže naleznete telefonní číslo na specialistu, který má nemovitost na starost. Rád Vám poskytne veškeré potřebné údaje a domluví se s Vámi na případném postupu.

+420 733 313 367
Alternativní kontakt: andrea@bestenestate.com

Ing. Andrea Mačková
Váš specialista pro tuto nemovitost
Se svými klienty mám vždy přátelský vztah založený na upřímnosti, profesionalitě a férovém jednání. Radost klienta je mým úspěchem.
Dále prodáváme
Byt k pronájmu
Pronájem bytu v Praze 5 Praha 5, Česko

Pronájem krásného bytu v Praze 5

Cena:
Nájem: 13 900,-Kč Režie: 4900,-Kč
Vila na prodej
Vila Olympus Marbella, Španělsko

Olympus je mistrovským dílem v Marbelle, která se nachází v nejprestižnější uzavřené komunitě na pobřeží Costa del Sol.

Cena:
27.500.000€
Byt k pronájmu
Pronájem podkrovního stylového bytu v Praze Praha, Česko

Pronájem útulného a kompletně zařízeného stylového bytu.

Cena:
Nájem: 13 900,-Kč Režie: 4900,-Kč
Apartmán na prodej
Prodej apartmánu 2kk, 3kk, Almanzor Mijas Costa, Španělsko

Pěkný apartmán v přízemí s dvěma ložnicemi.

Cena:
520 000 €
Byt na prodej
Prodej bytu 1+kk ve Zlíně Zlín, Česko

Investiční byt v centru Zlína na prodej.

Cena:
na vyžádání
Vila na prodej
Prodej vily v Elvirii Elviria, Španělsko

Vila, která se nachází pouhých 150 metrů od pláže v Elvirii a disponuje třemi nezávislými apartmány.

Cena:
895 000€
Vila na prodej
Prodej vily v Golden Mile Marbella, Španělsko

Luxusní vila nabízí soukromí ve velkých zahradách a malebném horském prostředí. Disponuje bazénem s velkou terasou.

Cena:
4 400 000€
Vila na prodej
Prodej luxusní vily Casa Varanda Marbella, Provincie Málaga, Španělsko

Majestátní vila Varanda, která je jednou z největších v The Hils, nachází se na velkém soukromém pozemku výhledem na moře.

Cena:
9 575 000€